Sign in to follow this  
Followers 0
CPM

Saveti i lečenje muških problema

19 objave na ovoj temi

Zbog bolje preglednosti foruma i lakšeg odabira željene teme otvaramo novu temu "Saveti i lečenje muških problema" gde je tema namenjena prvenstveno za muškarce i muške probleme:

- Bolesti muškog polnog organa

- Muški faktor steriliteta

- Problemi sa prostatom

- Očinstvo (roditeljstvo)

Ovim proglašavamo temu otvorenom,

dobro nam došli.

CPM

Podeli ovu objavu

Veza do objave
Podeli na drugim sajtovima

Ja imam problem sa preuranjenom ejakulacijom ili seksualni odnos traje 3 do 5 min uopšte nemam kontrolu, dali može prirodna medicina da mi pomogne?

Podeli ovu objavu

Veza do objave
Ja imam problem sa preuranjenom ejakulacijom ili seksualni odnos traje 3 do 5 min uopšte nemam kontrolu, dali može prirodna medicina da mi pomogne?

Nema potrebe da ti pomaže bilo koja medicina, to je prosečna dužina trajanja odosa (3-5.min) . Cilj odnosa ne treba da se svodi na telesno zadovoljstvo već na stvaranje potomstva. S obzirom da sa te strane ne tražite pomoć mi ne vidimo problem.

Podeli ovu objavu

Veza do objave

Zdravo,

1) Šta preporučujete za hidrocelu (vodenu kilu)?

2) Je li operacija najbolje rešenje?

3) Kako hidroterapija deluje na hidrocelu, može li da pogorša situaciju?

U OVOJ knjizi sam pročitao postupak, ali mi je to nekako previše komplikovano.

Hvala.

Podeli ovu objavu

Veza do objave
Zdravo,

1) Šta preporučujete za hidrocelu (vodenu kilu)?

2) Je li operacija najbolje rešenje?

3) Kako hidroterapija deluje na hidrocelu, može li da pogorša situaciju?

U OVOJ knjizi sam pročitao postupak, ali mi je to nekako previše komplikovano.

Hvala.

Preporučuju se kašne obloge (opisane u knjizi od Šulca) i hidroterapije.

Na ovaj način stanje se ne može pogoršati, već se može očekivati izvesni boljitak.

Podeli ovu objavu

Veza do objave

Pozdrav svima imam jedno pitanje vezano za muški polni organ , naime radi se o tome da nakon niza godina na pretežno sirovoj ishrani 95% otprilike , prvo sam izgubio oko 20 kg i težina se nakon nekog vremena stabilizovala između 55 - 59 kg(visina 168cm,54 godine).

Ali sam uočio da je i polni organ u erekciji " smršao al ajde , nego se još i iskrivio naviše " pa me interesuje da li je to normalna pojava za neke godine ili posledica ishrane , itd.

Podeli ovu objavu

Veza do objave
Pozdrav svima imam jedno pitanje vezano za muški polni organ , naime radi se o tome da nakon niza godina na pretežno sirovoj ishrani 95% otprilike , prvo sam izgubio oko 20 kg i težina se nakon nekog vremena stabilizovala između 55 - 59 kg(visina 168cm,54 godine).

Ali sam uočio da je i polni organ u erekciji " smršao al ajde , nego se još i iskrivio naviše " pa me interesuje da li je to normalna pojava za neke godine ili posledica ishrane , itd.

To je idealna težina u odnosu na vašu visinu.

Drugi problem nije vezan za sirovu ishranu niti je normalna pojava, u pitanju je nešto drugo što nam u ovom trenutku nije poznato.

Podeli ovu objavu

Veza do objave

Poštovani,

ako je kod muškarca problem kod mogućnosti začeća zbog smanjene pokretljivosti spermatozoida, a kod žene je sve u redu po lab. nalazima, kakav je vaš predlog za lečenje i mogućnost začeća. da ne mora par da ide na inseminaciju.

Lekari klasične medicine su to predložili. To verovatno znači da će žena morati neke hormone da prima ili tako nešto.

Hvala na odgovoru.

Podeli ovu objavu

Veza do objave
Poštovani,

ako je kod muškarca problem kod mogućnosti začeća zbog smanjene pokretljivosti spermatozoida, a kod žene je sve u redu po lab. nalazima, kakav je vaš predlog za lečenje i mogućnost začeća. da ne mora par da ide na inseminaciju.

Lekari klasične medicine su to predložili. To verovatno znači da će žena morati neke hormone da prima ili tako nešto.

Hvala na odgovoru.

Nema potrebe za inseminacijom, muškarac treba da uradi jednu kratku detoksikaciju organizma i da koristi biljne formule (cirkulaciju, mušku formulu...) koje mogu da pomognu da do oplodnje dođe na potpuno prirodan način.

Podeli ovu objavu

Veza do objave

Postovani,

Bolest muskog polnog organa:

Peckanje prilikom mokrenja i curenje sekreta iz penisa (vidljivo na donjem vesu)

Kako se izleciti na prirodan nacin?

Hvala na odgovoru

Podeli ovu objavu

Veza do objave
On 8.6.2017. at 20:09, wakeup said:

Postovani,

Bolest muskog polnog organa:

Peckanje prilikom mokrenja i curenje sekreta iz penisa (vidljivo na donjem vesu)

Kako se izleciti na prirodan nacin?

Hvala na odgovoru

Uzmite da koristite "Mušku formulu" od dr Šulca. I uz to takođe i tinkturu za bubrege.

wakeup likes this

Podeli ovu objavu

Veza do objave

Pozdrav 

Vec sam se raspitao za dijabetes i dobio odgovor, porucio tinkture cekam da stignu. Medjutim pored Dijabetesa imam jos jedan problem a to je Varikocela uvecane vene na gornjem delu levog testisa ima li sanse da se to izleci prirodnom medicinom ili je jedino ostala operacija kao sto kaze hirurg kod koga sam bio i koji mi je predlozio Laparoskopsku operaciju  gde se pravi mali rez na stomaku i prekine dotok krvi u tu venu pa se kasnije sav proces dotoka krvi prebaci na desni testis to jest vene iznad desnog testisa. Hvala unapred inace jos malo pa krecem sa lecenjem dijabetesa.

Podeli ovu objavu

Veza do objave

Dobro vece,imam jedan problem koji bi zeleo da podelim sa vama.Pre par dana saznao sam da mi je dlaka urasla kod trticne kosti ili kako se to strucno naziva pilonidalna cista.E sad zanima me metoda lecenja,da li mozda imate nesto za preporuku.Pozz

Podeli ovu objavu

Veza do objave
10 hours ago, goranlukaja said:

Dobro vece,imam jedan problem koji bi zeleo da podelim sa vama.Pre par dana saznao sam da mi je dlaka urasla kod trticne kosti ili kako se to strucno naziva pilonidalna cista.E sad zanima me metoda lecenja,da li mozda imate nesto za preporuku.Pozz

Takav problem je najbolje rešiti rutinskom operacijom. To se otkloni i to je to.

Podeli ovu objavu

Veza do objave
19 hours ago, goranlukaja said:

Hvala vam

Nema na čemu,
sve najbolje u daljem životu.

Podeli ovu objavu

Veza do objave
On 7/19/2017 at 13:49, CPM said:

Uzmite da koristite "Mušku formulu" od dr Šulca. I uz to takođe i tinkturu za bubrege.

Hvala na odgovoru.

Nasao sam "Musku  formulu" i tinkturu za bubrege,samo mi potvrdite da li je to sto mi preporucujete.

Da li moja supruga treba da  se leci i sta bi bilo dobro da za nju?

http://centarzaprirodnumedicinu.com/proizvodi/cpm-spajz/biljne-tinkture/muska-formula.html

http://centarzaprirodnumedicinu.com/proizvodi/cpm-spajz/biljne-tinkture/bubrezi---besika.html

Podeli ovu objavu

Veza do objave
On 27.8.2017. at 16:00, wakeup said:

Hvala na odgovoru.

Nasao sam "Musku  formulu" i tinkturu za bubrege,samo mi potvrdite da li je to sto mi preporucujete.

Da li moja supruga treba da  se leci i sta bi bilo dobro da za nju?

Tako je, to je upravo to što Vam treba.

Ako je žena zdrava i nema peckanja, nema iritacije, svraba, itd, onda je sve u redu.

Podeli ovu objavu

Veza do objave
On 8/29/2017 at 09:37, CPM said:

Tako je, to je upravo to što Vam treba.

Ako je žena zdrava i nema peckanja, nema iritacije, svraba, itd, onda je sve u redu.

Hvala na odgovoru.

Podeli ovu objavu

Veza do objave