Sign in to follow this  
Followers 0
CPM

Upoznavanje

7 objave na ovoj temi

Ova tema je namenjena svim ljubiteljima prirode, sirove hrane, života na selu i uopšte svim poštovaocima zdravog načina života kao i religioznim ljudima da se međusobno povežu i ostvare kontakt.

Dakle svi oni koji bi želeli da razmene svoja iskustva, steknu prijatelje istomišljenike iz svog ali i iz drugih mesta Srbije i regiona mogu ovde da se jave i predstave sebe i svoja interesovanja kao i delatnost kojom se bave (ako ima proizvođača organske hrane, herbalista, ljudi koji žive u prirodi...)

Takođe ovde mogu da zatraže poznanstvo i osobe koje su trenutno na terapiji prirodnom medicinom pa u cilju razmene iskustva i toka terapije stupe sa nekom osobom slične ili iste bolesti od koje se leče radi jačanja duha i samopouzdanja.

Prepiske ne moraju da budu javne, već možete zatražiti da vam se osobe jave na privatnu poruku ili E-mail koji možete ostaviti.

Srećno!

Podeli ovu objavu

Veza do objave
Podeli na drugim sajtovima

Drago mi je da ste otvorili i ovaj način upoznavanja ljudi.

Ja sam Slavica, trenutno sam na programu lečenja prirodnim putem, imam kancer dojke i metstazu na plućnoj maramici.

Jako sam zadovoljna što se nisam operisala i što sam saznala da postoje I doktori koji promovišu zdrav način života i lečenje prirodnim putem. Mom doktoru onkologu sam rekla da ne želim ni hemioterapiju niti zračenje i da ću se lečiti prirodnom medicinom.

Na ovoj terapiji sam od 24. juna 2015. Moji rezultati krvi od pre nekoliko dana su odlični, u okviru referentnih vrednosti.

Nije sve tako crno kad saznate da imate rak, samo treba da znate da ne morate na hemioterapiju i zračenje. jer to vam ne garantuje izlečenje, već samo trovanje organizma.

Ako ima zainteresovanih, volela bih da se jave, da napišu svoje iskustvo, da damo pozitivan primer da može i drugačije lečenje i izlečenje.

Podeli ovu objavu

Veza do objave

Svaka cast za temu i prijavljujem zainteresovanost za upoznavanje sa dobrim ljudima i razmenu iskustava. Rodjeni sam Beogradjanin i posle skoro pola veka provedenog u velikom "Vavilonu" napustio sam isti i otisao na dedovinu kod Uba.Radim organsku bastu iz hobija i za sopstvene potreba a u planu mi je da malo to ozivim sa zivinom, par koza i par ovaca,...Uslovi i znanje o pljoprivredi su nezavidni ali je entuzijazam na zavidnom nivou. Dvoje dece i sest unucica su rezultati minulog rada i ujedno snazna motivacija za licni doprinos u ostvarivanju Velike Promene koja je u toku.Svestan sam da je malo odabranih ali vrednost je nemerljiva.Iz tog razloga pozivam slicnomisljenike da se jave.Zajedno smo jaci.Veliki pozdrav, acavicentic@gmail.com

Podeli ovu objavu

Veza do objave
Svaka cast za temu i prijavljujem zainteresovanost za upoznavanje sa dobrim ljudima i razmenu iskustava. Rodjeni sam Beogradjanin i posle skoro pola veka provedenog u velikom "Vavilonu" napustio sam isti i otisao na dedovinu kod Uba.Radim organsku bastu iz hobija i za sopstvene potreba a u planu mi je da malo to ozivim sa zivinom, par koza i par ovaca,...Uslovi i znanje o pljoprivredi su nezavidni ali je entuzijazam na zavidnom nivou. Dvoje dece i sest unucica su rezultati minulog rada i ujedno snazna motivacija za licni doprinos u ostvarivanju Velike Promene koja je u toku.Svestan sam da je malo odabranih ali vrednost je nemerljiva.Iz tog razloga pozivam slicnomisljenike da se jave.Zajedno smo jaci.Veliki pozdrav, acavicentic@gmail.com

Bravo, odlično iskustvo.

Sve pohvale za izbor koji si napravio,

nadamo se da će biti ljudi koji će umeti da prepoznaju ovakave primere ispravnog življenja i da se neki od njih podstaknuti tvojim primerom izaći iz bezživotnog sistemskog robstva u gradu i preseliti se da žive i rade u prirodi.

Podeli ovu objavu

Veza do objave

Pozdrav svima. Ja sam Sandra. Zivim u Kanadi.

Evo kako sam se zainteresovala za prirodnu medicinu:

Prilikom carskog reza povredjen mi je nerv spinalnom anestezijom i izgubila sam osecaj u levoj polovini svoje leve noge. Doktori nisu imali odgovore, nisu me ni slali na pretrazivanja. Vremenom je pocela da me boli noga i neizdrzivi bol je trajao 24 sata dnevno. Nakon dva meseca sa bebom i neizdrzivim bolovima i nemogucnosti da hodam bez pomoci, otisla sam kod bionergeticara i nakon jednog tretmana bol je potpuno nestao i vratio se osecaj u nozi oko 90%. Tada mi je taj iscelitelj objasnio da on meni nista ne pomaze i da se moje telo samo leci. Da mu samo treba to omoguciti.

Za dr Sulca sam cula od prijateljice koja je izlecila rak prirodnim putem i tako sam pocela da kupujem i koristim njegove prozivode. 

I tako je sve krenulo :)

Trenutno radim 30 dnevni program ciscenja jer zelim da poboljsam svoje zdravlje.

Podeli ovu objavu

Veza do objave
On 31.10.2016. at 20:39, Sandra said:

Pozdrav svima. Ja sam Sandra. Zivim u Kanadi.

Evo kako sam se zainteresovala za prirodnu medicinu:

Prilikom carskog reza povredjen mi je nerv spinalnom anestezijom i izgubila sam osecaj u levoj polovini svoje leve noge. Doktori nisu imali odgovore, nisu me ni slali na pretrazivanja. Vremenom je pocela da me boli noga i neizdrzivi bol je trajao 24 sata dnevno. Nakon dva meseca sa bebom i neizdrzivim bolovima i nemogucnosti da hodam bez pomoci, otisla sam kod bionergeticara i nakon jednog tretmana bol je potpuno nestao i vratio se osecaj u nozi oko 90%. Tada mi je taj iscelitelj objasnio da on meni nista ne pomaze i da se moje telo samo leci. Da mu samo treba to omoguciti.

Za dr Sulca sam cula od prijateljice koja je izlecila rak prirodnim putem i tako sam pocela da kupujem i koristim njegove prozivode. 

I tako je sve krenulo :)

Trenutno radim 30 dnevni program ciscenja jer zelim da poboljsam svoje zdravlje.

Pozdrav Sandra,
iako bioenergetičari mogu da budu izuzetno opasni u smislu da ugroze naš mir (bioenergetičar = vračar = okultista) u suštini vidimo da je to bio put da vi saznate za prave metode lečenja koje će vam sigurno unaprediti zdravlje.

Želimo vam brz oporavak i kvalitetan život,
CPM

slavisacikot71 likes this

Podeli ovu objavu

Veza do objave

Zelim da se zahvalim za forum uopste i naravno ovu temu :) 
Smatram da je prirodna medicina nesto posebno i za sebe, veoma bitno.

- Nikolina

CPM likes this

Podeli ovu objavu

Veza do objave