Sign in to follow this  
Followers 0
CPM

Bolesti i lečenje organa za disanje

32 objave na ovoj temi

Pozdrav prijateljma!

Moje dve drugarice imaju problema sa alergijom na ambroziju, u vreme cvetanja a to je sada, one ne mogu da gledaju na oči od suza, nos curi, kijanje...Jedna je nekada išla kod homeopate ali sada i to već nije dalo rezultat a ova druga je otišla kod lekara koji joj je dao neku injekciju i sada nema tih problema..kaže ne zna koja je injekcija u pitanju, Sada nema simtome alergija.

Da li postoji prirodan način lečenja alergija te vrste? Kada se počinje ?

Volela bih da mojim drugaricama.bude bolje.

Hvala vam na savetu.

Slavica

Podeli ovu objavu

Veza do objave
Podeli na drugim sajtovima
gde mozemo procitati program lecenja i koje sokove i kako davati?

Dosta toga imate na našem sajtu, u rubrici "Lečenje naizlečivog" kao i na vestima, pisali smo o tome.

Međutim celokupan i sveobuhvatni program se nalazi u knjizi Lečenje neizlečivih bolesti koju svako ko želi da bude na programu mora da pročita.

Isto tako kada su organi za disanje u pitanju možete pogledati ovu emisiju:

[video width=850 height=250 type=youtube]A0WVqETVgtQ

Dok za detaljnije informacije i konkretna pitanja u vezi programa možete nas kontaktirati i lično putem maila.

Podeli ovu objavu

Veza do objave

Pozdrav,

Imam sina 4 god.  ima Bronhitis od kako je bio mala beba, savaka mala infekcija njemu prelazi u bronhitis. tako da je od jesena do proleća non stop bolestan. međuvremeno je dobio polipe u nosu i krajnici su mu narasli, tako da mu je mnogo tesko disati, nocu hrče i guši se. Doktori preporucuju operaciju polipa i zele krajnike samo skratit a ne cijele ukloniti. interesuje me vaše mišljenje o operaciji i bronhitisu.  kako moze izlecit bronhitis? 

Hvala unapred na odgovoru i veliki pozdrav.......

Podeli ovu objavu

Veza do objave
On 11/18/2016 at 09:49, elma said:

Pozdrav,

Imam sina 4 god.  ima Bronhitis od kako je bio mala beba, savaka mala infekcija njemu prelazi u bronhitis. tako da je od jesena do proleća non stop bolestan. međuvremeno je dobio polipe u nosu i krajnici su mu narasli, tako da mu je mnogo tesko disati, nocu hrče i guši se. Doktori preporucuju operaciju polipa i zele krajnike samo skratit a ne cijele ukloniti. interesuje me vaše mišljenje o operaciji i bronhitisu.  kako moze izlecit bronhitis? 

Hvala unapred na odgovoru i veliki pozdrav.......

Vaš sin ima oslabljen imuni sistem. To je najverovatnije prouzrokovano nezdravom ishranom i nezdravim načinom života. Kod ljudi koji imaju bronhitis morate izbaciti mlečne proizvode na prvom mestu. Oni moraju neko vreme biti na sokovima i sirovo hrani, kako bi izbacili sluz koja blokira plućne kanale. Predlažemo da pročitate članak o bronhitisu sa našeg sajta: Lečenje bronhitisa na prirodan način

Podeli ovu objavu

Veza do objave

Postovani,zadovoljstvo mi je sto prisustvujem ovakvim razgovorima. Zelela bih da se posavetujem sto se tice alergijske astme. Manifestovana je od ranog detinjstva(trenutno ulazim u 26-tu god zivota). Koristim seretide diskus od 250mg. Jednom dnevno. Naravno,zelela bih da izbacim to iz upotrebe jer sam svesna da je to MOGUCE. Molim Vas da mi kazete od cega poceti? Zelim od sebe maksimum da dam,i vrlo sam odlucna da ostavim bolest iza sebe. Unapred hvala i pozdrav 

Podeli ovu objavu

Veza do objave
On 4/3/2017 at 12:27, Tamara Panic said:

Postovani,zadovoljstvo mi je sto prisustvujem ovakvim razgovorima. Zelela bih da se posavetujem sto se tice alergijske astme. Manifestovana je od ranog detinjstva(trenutno ulazim u 26-tu god zivota). Koristim seretide diskus od 250mg. Jednom dnevno. Naravno,zelela bih da izbacim to iz upotrebe jer sam svesna da je to MOGUCE. Molim Vas da mi kazete od cega poceti? Zelim od sebe maksimum da dam,i vrlo sam odlucna da ostavim bolest iza sebe. Unapred hvala i pozdrav 

Za početak je jako bitno izbaciti iz upotrebe mlečne proizvode i slatkiše. Potrebno je jedno vreme biti na postu na sokovima kako bi se organizam što bolje očistio a posle bi bilo dobro da ostanete na biljnjoj ishrani. Provođenje vremena u prirodi će sigurno u početku izazvati reakciju ali vremenom će se alergija povući kada se organizam navikne na polen i kada se dobro očisti.

U svakom slučaju, kod takvih problema treba raditi čišćenje organizma i jačanje imunos sistema. Minimum 30 dana kompletne detoksikacije a nakon toga videti kakvo je stanje i odlučiti šta dalje raditi.

Podeli ovu objavu

Veza do objave

Pozdrav,zeleo bih da vas pitam sta biste preporucili za redovno ciscenje pluca, kakav caj ili neke metode udisanja etericnih ulja, radim u livnici sa metalnom prasinom i isparavanjima teskih metala, hranim se pretezno sirovom biljnom hranom i redovno cistim organizam, nisam bolestan ni od kakve bolesti, samo se plasim da ce se vremenom nataloziti sve to u plucima i da cu kasnije imati vece probleme sa ciscenjem od jednom nego kada bih to redovno radio. 
Veliki pozdrav !!

Podeli ovu objavu

Veza do objave