CPM

Saveti i lečenje ženskih problema

31 objave na ovoj temi

1 hour ago, gagica said:

A cime se to ispire?  Samo me jos zanima koliko dugo smem da stavljam te umetke sinoc mi je bila 8 noc kako stavljam.. Porucila sam upravo te tinkture.. mada nigde ne pise nacin primene za njih?

Hvala puno na odgovoru!

Smesa za vaginalno ispiranje:

- 800ml čaj od kleke,
- 100ml sok od limuna,
- 100ml sirća od divlje jabuke,
- 1kašika soka od belog luka.

Vaginalete stavljati koliko god je to potrebno (do potpunog izlečenja), može se praviti pauza po potrebi. Način primene piše na poleđini bočice.
Vi možete zimati 2-3x na dan po 80.kapi sa pauzom između tinktura 30-45.min.

Podeli ovu objavu

Veza do objave
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav, imam jedan problem vec godinama, nadam se da cete uspeti nekako da mi pomognete.

Posle operacije slepog creva, tokom koje je navodno odstranjena i cista sa desnog jajnika imam problem sa menstruacijama, jako su bolne, toliko da padam u nesvest, povracam od bolova, imam problema sa stolicom, varenje se poremeti... To traje vec 4 godine, isla sam kod ginekologa na "pregled" koji se zavrsio razgovorom i recima lekara kako je sve to normalno..

Menstruacije su mi uglavnom tacne, varijaju po par dana ali bas mucim muku sa bolovima koji znaju da traju i po dva dana konstantno-dakle treci i cetvrti dan budem potpuno iscrpljena od nesnosnih bolova i nespavanja.

Hvala vam unapred, veliki pozdrav!

Podeli ovu objavu

Veza do objave
On 3/1/2017 at 01:03, emili said:

Pozdrav, imam jedan problem vec godinama, nadam se da cete uspeti nekako da mi pomognete.

Posle operacije slepog creva, tokom koje je navodno odstranjena i cista sa desnog jajnika imam problem sa menstruacijama, jako su bolne, toliko da padam u nesvest, povracam od bolova, imam problema sa stolicom, varenje se poremeti... To traje vec 4 godine, isla sam kod ginekologa na "pregled" koji se zavrsio razgovorom i recima lekara kako je sve to normalno..

Menstruacije su mi uglavnom tacne, varijaju po par dana ali bas mucim muku sa bolovima koji znaju da traju i po dva dana konstantno-dakle treci i cetvrti dan budem potpuno iscrpljena od nesnosnih bolova i nespavanja.

Hvala vam unapred, veliki pozdrav!

Od ključne je važnosti da budete na zdravoj biljnjoj ishrani (100% biljno), trudite se da jedete što više sirovu hranu, unosite dosta tečnosti i izbacite kafu iz upotrebe. Predlažemo da za početak svakodnevno radite vaginalna ispiranja i da stavljate biljne umetke tokom 30 dana, u nastavku teksta je opis. Takođe, predlažemo da  odradite seriju klistiranja u trajanju od 10 dana, i bilo bi dobro da uzimate "žensku formulu".

VAGINALNO ISPIRANJE I BILJNI UMECI

Nakon lošeg načina života materica je takođe kontaminirana različitim toksnima i materijama koje je potrebno eliminisati da bi došlo do izlečenja.

Koliko god se žene trude da održavaju higijenu vagine to jednostavno izgleda beskorisno jer pored sebe imaju neobrezane muževe tako da je vagina uglavnom prepuna bakterija. Poznata je činjenica da rak grlića materice dobijaju samo žene čiji muževi nisu obrezani.

Zato je potrebno raditi vaginalno ispiranje i stavljanje biljnih umetaka. Vaginalno ispiranje se radi 3x dnevno. Ujutru odmah kada se radi i klistiranje, popodne i uveče pre nego što se stavi biljni umetak.

Smesa za vaginalno ispiranje sačinjava:
- 400 ml čaja od žalfije
- 50 ml sirćeta od divlje jabuke
- 50 ml soka od limuna
- 1 supena kašika soka od belog luka

Vaginalno ispiranje se radi sa posebnom aparaturom i priborom a ne sa istom sa kojim se radi rektalno ispiranje.

Biljni umeci

Biljni umeci su zapravo prirodne vaginalete koje možete sami da napravite kući. Sve što vam je potrebno da napravite dobar umetak je:
- 1 čen belog luka
- kokosovo ulje
- eterično ulje od čajnog drveta
- eterično ulje od mente
- epruveta za bris
- ručni alat za gnječenje belog luka

Postupak pravljenja je sledeći. Prvo otopite malo kokosovog ulja kako bi bilo u tečnom stanju, i to kokosovo ulje nalijete 1 cm u epruvetu. Nakon toga ubacite izgnječen čen belog luka i ukapate par kapi eteričnih ulja unutra. Kada to uradite još malo nalijte kokosovog ulja kako bi postigli da vam umetak bude željene dužine (3-4.cm).

Nakon toga uz pomoć drvenog štapića promešajte smesu i ostavite da se stegne u frižderu. Kada se stegne možete uz spomoć mlaza tople vode zagrejati zidove epruvete i omogućiti da umetak lakše i brzo izađe van. Kada umetak izađe postavite ga na neku staklenu tacnu i vratite u frižder do večeri.

Ovaj biljni umetak stavljajte svake večeri u vaginu 40 min nakon vaginalnog ispiranja

Podeli ovu objavu

Veza do objave

Postovani,

Dva meseca sam se hranlia zivom biljnom hranom i opet sam  se vratila na meso i sve ostalo stetno. U medjuvremenu sam ostala u drugom stanju, sad sam u drugom mesecu trudnoce. Htela bih ponovo da se vratim na biljnu ishranu, zanima me da li bi mogla odma da predjem ili moram postepeno da prelazim na biljnu ishranu? U napred hvala na odgovoru

Podeli ovu objavu

Veza do objave
On 4/27/2017 at 19:48, Valerija said:

Postovani,

Dva meseca sam se hranlia zivom biljnom hranom i opet sam  se vratila na meso i sve ostalo stetno. U medjuvremenu sam ostala u drugom stanju, sad sam u drugom mesecu trudnoce. Htela bih ponovo da se vratim na biljnu ishranu, zanima me da li bi mogla odma da predjem ili moram postepeno da prelazim na biljnu ishranu? U napred hvala na odgovoru

Slobodno možete odmah da pređete na biljnu ishranu bez bilo kakvih posledica.

Podeli ovu objavu

Veza do objave

Poštovani,

Kako mogu da se poruče tinkture za ženske bolesti i da li mogu da se konzumiraju u trudnoći?

A vaginalete?

Podeli ovu objavu

Veza do objave